Přeskočit na obsah

Nabídka služeb

Stravování a program

Můžete využít náš spřátelený hotel Pavlov k veškerému stravování, kulturním akcím a bohatého ročního programu (www.hotelpavlov.cz).

Hromadná plavba a létání

Zajistíme vám hromadnou plavbu parníkem, balonem, letadlem či vrtulníkem nad Pálavou (za příznivého počasí).

Vinný sklípek

Využijte posezení ve vinném sklípku a ochutnejte místní vína z vinného boxu jen pro vás. Zajistíme občerstvení s rautem ve sklípku při větší akci.

Parník a zapůjčení plavidel

Ve sportovním areálu YACHT CLUB DYJE BŘECLAV se nachází kotviště parníku se zastávkou. Máte možnost zapůjčit si lodě a šlapadla, zúčastnit se sportovních akcí a závodů.


Tipy na výlet

Coffee Spirit

V Café Fara v nedaleké Klentnici máte možnost nahlédnout detailněji do tohoto světa. V našem specializovaném kávovém salonku „Coffee Spirit“ jsou pro vás připraveny různé zajímavosti. Více informací naleznete Více zde…

Aqualand Moravia

Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče. Více zde…

Výlety

Lze navštívit Lednicko-valtický areál, koupaliště v Mikulově nebo Hustopečích, cyklistické stezky do Brna nebo Vídně, vinařské stezky, Věstonická venuše, Hrad Děvičky, Sirotčí hrádek,Janův hrad, Zámek Mikulov, letní sjezdovka Němčičky a bobová dráha.

Turistické zajímavosti

Spousta skvělých tipů na stránce obce Pavlov.
Více informací naleznete ZDE